Poklepáním myši editujte
Ťukněte sem pro editaci

Jedinečný dárek pro maminku

Udělejte své mamince radost speciálním dárkem, který sami vyrobíte!

Fotokniha je vskutku výjimečným dárkem. Pokud hledáte překrásný dárek od srdce, jste na správném místě. Uchovejte všechny své vzpomínky ve fotoknize. Může se jednat o obrázkový příběh zachycující maminčin dosavadní život, její cesty a výlety, oslavy narozenin nebo jinou výjimečnou událost. Ať už vymyslíte cokoli, maminka bude z tohoto dárku určitě nadšená. Fotografie vám připomenou všechny ty radostné chvíle, které jste společně prožili.

Fotoobraz – exkluzivní dárek pro maminku. Vytvořit jej je nesmírně snadné a celý proces vám zabere jen pár minut. Vyberte fotografii, která se bude mamince nejvíce líbit, nahrajte ji do programu a odešlete objednávku. Fotoobraz se stane perfektním doplňkem maminčiny domácnosti.

Fotokalendář – dárek pro maminku přímo od srdce, který jí bude zpříjemňovat každičký den po celý rok. Skvělá volba v případě, že nemáte moc fotek. Na rozdíl od fotoknihy, k jejíž tvorbě potřebujete alespoň 25 fotografií, si u kalendáře vystačíte s 13 snímky. V kalendáři navíc můžete zvýraznit dny, které jsou pro vaši maminku důležité – třeba narozeniny ostatních členů rodiny či jiné významné události.

Taky vaše maminka ráno nevstane z postele bez pořádného plánu na celý den? Darujte jí diář! Ten může být jedinečný nejen originální fotografií na deskách, ale také tím, že může začínat kterýmkoli dnem a měsícem. Diář totiž neobsahuje žádná data – ta si můžete vyplnit dle potřeby.

Dejte mamince zápisník, který bude jediný svého druhu na celém světě. Od ostatních se bude odlišovat na první pohled originální fotografií přímo na deskách. Pro tento účel se skvěle hodí třeba společná fotografie vás s maminkou. Kamkoli cesta maminku zavede, tam budete moct být spolu.

Jūsų mama toli? Prie dovanos pridėkite ir personalizuotą atviruką, kurį sukursite patys ir galėsite papuošti jūsų nuotraukomis. Juk tai bus daugiau šiltesnis sveikinimas mamai, nei SMS žinutė. 

Podívejte se, co vytvářejí naši zákazníci

Tipy profesionálního fotografa při tvorbě fotoknihy

Fotografové doporučují:

 • Jednou z nejčastějších otázek, se kterými se setkávám v souvislosti s vytvářením fotoknihy, je ta, zda zvolit matné nebo lesklé stránky. Osobně preferuji matné. Ale vždy se ptám, jaký typ fotografií má tazatel raději. Lesklé, nebo matné? Klasické fotografie jsou totiž podobné jako stránky fotoknihy.
 • U společnosti ZOOMBOOK můžete své fotoknihy vyplnit nejen fotografiemi, ale také textem! Tak proč toho nevyužít? Když vytvářím fotoknihu z cest, vždycky ke snímkům doplním názvy míst, která zachycují.
 • Nebojte se experimentovat s velikostí fotografií ve fotoknize. Okořeňte ji velkoformátovými fotografiemi. Nezapomeňte však k tomuto účelu vybírat jen snímky v té nejvyšší kvalitě, aby zůstaly krásně ostré.
 • Na sousedící stránky vložte fotografie v podobných barvách nebo pořízené během jednoho focení. Fotokniha tak bude působit harmoničtěji.
 • Při tvorbě fotoknihy se nezaměřujte jen na lidi a jejich obličeje. Zpestřete svou fotoknihu makrofotografiemi, přírodou, okolím… Tyto fotografie pomáhají lépe navodit náladu, atmosféru a pohodu.

Cenová kalkulačka

Zjistě cenu fotoknihy snadno a rychle


Fotokniha, nebo fotoalbum?

 • Tvorba fotoknihy vás vyjde levněji. Nejoblíbenější volba našich zákazníků: Fotokniha 20×20 cm s měkkými deskami, matné stránky, 24 stran. Tuto fotoknihu si můžete koupit se slevou 20% za pouhých 192 Kč. Cena průměrného fotoalba formátu 10×15 cm je se pohybuje mezi 70 a 100 Kč. Obvykle do něj umístíte 100 fotografií. Tisk 100 fotografií vás vyjde na 329 až 490 Kč. Za album i fotografie tak dohromady zaplatíte 399 až 590 Kč.
 • Do fotoknihy se vejde mnohem více fotografií – na stránce totiž nemusí být jen jedna, ale třeba 4, 6, 9 i více. Nemusíte si lámat hlavu nad tím, která fotografie je nejhezčí, do fotoknihy můžete vložit všechny své favority. Fotokniha o 24 stránkách pojme 25, ale třeba také více než 250 fotografií.
 • Do fotoknihy můžete vkládat fotografie různých velikostí a formátů. Můžete si s nimi pohrávat, improvizovat a nechat průchod své kreativitě – některé fotografie roztáhnete přes celou stránku, jiné necháte naopak malé.
 • Fotokniha je tenčí a lehčí než klasické fotoalbum, takže zabere méně místa.
 • Vytvořit fotoknihu je snazší – veškerý obsah si můžete připravit na telefonu nebo na počítači, nemusíte trávit čas lepením nebo ručním zakládáním fotografií.
 • Fotoknihu taky můžete snáze vyzdobit pestrým pozadím či ilustracemi. Ano, fotoalbum také můžete zkrášlit samolepkami a připsat popisky, rozhodně vám to však zabere více času než vytvořit fotoknihu. V neposlední řadě pak musíte připočítat cenu samolepek a dalších dekorativních prvků. V našem programu za ozdoby nic neplatíte.