Fotokniha dítěte

Vytvořte fotoknihu svého dítěte zachycující různé momenty jeho života – když se nacpává, když se směje, když spí nebo si hraje… Vždyť děti rostou tak rychle. Zastavte čas a zvěčněte neopakovatelné okamžiky ve fotoknize. Stane se nedocenitelným dárkem pro vás samotné i prarodiče a jistě ji ocení i vaše ratolest v pozdějším věku.

Naši zákazníci k zachycení vzpomínek na dětství svých potomků zpravidla využívají klasickou fotoknihu. Když přenesete své fotografie z telefonu do tištěné fotoknihy, předejdete nepříjemnostem v podobě ztráty či smazání dat. Navíc si budete moct listovat stránkami, jež vám budou přinášet radostné vzpomínky po dlouhá léta. Při výběru fotografií se nemusíte nijak zvlášť omezovat – klasická fotokniha může mít až 120 stran a na každou z nich můžete vložit tolik fotografií, kolik jen budete chtít. Řada našich zákazníků tvrdí, že fotokniha představuje ten nejlepší způsob pro uchování vzpomínek.

PRÉMIOVÉ fotoknihy se využívají k zachycení zvláštních událostí, jako jsou narozeniny, křty a podobně. Vypadají opravdu luxusně, takže pokud hledáte exkluzivní dárek, dost možná jste ho právě našli. Prémiové fotoknihy se od těch klasických odlišují silnějšími a pevnějšími stránkami a tiskem technologií lay flat, díky které lze stránky rozevřít úplně naplocho, tedy na 180°. Fotografie v této podobě vypadají opravdu efektně!

Cenová kalkulačka

Zjistě cenu fotoknihy snadno a rychle


Co vložit do fotoknihy dítěte?

Cokoli! Vložte do ní fotografie, přidejte popisky, ilustrace a barevná pozadí!

Inspirace pro fotoknihy

Nejprve se nechejte políbit múzou. Když budete vědět, na jaké téma chcete fotoknihu vytvořit, všechno půjde mnohem snáz. Máme pro vás několik tipů:

- Fotokniha z konkrétního roku: můžete v ní použít zajímavé zážitky vašeho dítěte v daném roce. Hlavním hrdinou tohoto příběhu bude vaše dítě!
- Fotokniha z oslavy: skvěle se hodí jako připomínka narozenin nebo křtu.
- Fotokniha dosavadního života: můžete ji svému dítěti darovat třeba k 18. narozeninám a zachytit v ní ty nejkrásnější chvíle od dětství až do dospělosti.
- Rodinná fotokniha: jistě máte spoustu společných zážitků, které byste si chtěli uchovat napořád. Na fotografiích samozřejmě nemusí být jenom fotky dítěte. Naopak bude dobře, když na nich najdete sebe, svého partnera či ostatní příbuzné.

Dětská umělecká díla

Při tvorbě fotoknihy vyhraďte prostor také pro dětské kresby a další výtvory třeba ze školky nebo ze školy. Už po pár letech může být složité uchovat všechna ta umělecká díla, proto bude dobré alespoň nejvýznačnější z nich vložit do fotoknihy. Za deset let přinesou radost a spoustu zábavy nejen vám, ale i vašemu potomkovi. Někteří z našich zákazníků si dokonce vytvářejí fotoknihy věnované výhradně výtvorům svých dětí. Třeba se vám tento nápad také zalíbí?

Fotografie

Fotografie si vyberte podle stěžejního motivu. Použít můžete snímky pořízené fotoaparátem i z mobilu. Do editoru nahrajte ideálně pouze ty fotografie, které plánujete při tvorbě fotoknihy použít. Při vytváření fotoknihy dítěte umisťujte fotografie striktně chronologicky. Díky tomu pak krásně uvidíte, jak vaše dítě každým dnem rostlo. Abyste se mohli lépe zorientovat, doplňte ke každé sadě fotografií měsíc a rok pořízení.

Většina rodičů má nespočet fotografií svých dětí. Avšak nezoufejte – klasická fotokniha:může mít až 120 stran. A na každou z nich můžete vložit několik fotografií. Takže vaše fotokniha dost možná obsáhne všechny snímky, které chcete použít. Jen pamatujte, že někdy méně znamená více. Proto stránky fotografiemi nepřeplácejte – optimální počet je do 6 fotografií na stránku.

 

 

 

Texty

Nezapomeňte k fotografiím připsat krátký komentář. Zapište si vzpomínky všeho druhu – jaká jména si mrňous dával, jaké bylo jeho nejoblíbenější jídlo, jaké žertíky na vás či ostatní zkoušel, popište první velké úspěchy nebo cokoli, co by podle vás nemělo upadnout v zapomnění. Zachycené minulé krásné okamžiky se stanou zdrojem krásných okamžiků budoucích. Za pár let budete sami sobě vděční, až se budete s ostatními příbuznými probírat těmito vzácnými okamžiky.

Přebal fotoknihy dítěte

Fotoknize dítěte budou báječně slušet desky s imitací kůže nebo personalizované desky. Pokud zvolíte personalizované desky, vyberte si jednu fotografii, která se vám nejvíce líbí. Na přední nebo zadní stránku napište rok, podle kterého jasně poznáte, ke kterému období se daná fotokniha vztahuje.

Ilustrace a pozadí

Výhodou produktů ZOOMBOOK je, že si je můžete uzpůsobit přesně podle svých představ. Někteří lidé mají rádi minimalizmus, jiní zase preferují divočejší barvy. Zvolte si svůj vlastní styl. Rozhodně se však nemusíte bát použít pestrobarevné ilustrace či výrazná pozadí. Jenom vaši fotoknihu oživí.

Nevíte, jak začít? Použijte šablony. Máme pro vás připraveno přes 30 dětských motivů, které si můžete jednoduše přizpůsobit svým představám.

Podívejte se, co vytvářejí naši zákazníci.

Fotokniha, nebo fotoalbum?

  • Tvorba fotoknihy vás vyjde levněji. Nejoblíbenější volba našich zákazníků: Fotokniha 20×20 cm s měkkými deskami, matné stránky, 24 stran. Tuto fotoknihu si můžete koupit se slevou 20% za pouhých 192 Kč. Cena průměrného fotoalba formátu 10×15 cm je se pohybuje mezi 70 a 100 Kč. Obvykle do něj umístíte 100 fotografií. Tisk 100 fotografií vás vyjde na 329 až 490 Kč. Za album i fotografie tak dohromady zaplatíte 399 až 590 Kč.
  • Do fotoknihy se vejde mnohem více fotografií – na stránce totiž nemusí být jen jedna, ale třeba 4, 6, 9 i více. Nemusíte si lámat hlavu nad tím, která fotografie je nejhezčí, do fotoknihy můžete vložit všechny své favority. Fotokniha o 24 stránkách pojme 25, ale třeba také více než 250 fotografií.
  • Do fotoknihy můžete vkládat fotografie různých velikostí a formátů. Můžete si s nimi pohrávat, improvizovat a nechat průchod své kreativitě – některé fotografie roztáhnete přes celou stránku, jiné necháte naopak malé.
  • Fotokniha je tenčí a lehčí než klasické fotoalbum, takže zabere méně místa.
  • Vytvořit fotoknihu je snazší – veškerý obsah si můžete připravit na telefonu nebo na počítači, nemusíte trávit čas lepením nebo ručním zakládáním fotografií.
  • Fotoknihu taky můžete snáze vyzdobit pestrým pozadím či ilustracemi. Ano, fotoalbum také můžete zkrášlit samolepkami a připsat popisky, rozhodně vám to však zabere více času než vytvořit fotoknihu. V neposlední řadě pak musíte připočítat cenu samolepek a dalších dekorativních prvků. V našem programu za ozdoby nic neplatíte.