Jedinečný dárek pro tatínka

Udělejte svému tatínkovi radost speciálním dárkem, který sami vyrobíte!

Fotokniha je vskutku výjimečným dárkem. Pokud hledáte překrásný dárek od srdce, jste na správném místě. Uchovejte všechny své vzpomínky ve fotoknize. Může se jednat o obrázkový příběh zachycující tatínkův dosavadní život, jeho cesty a výlety, oslavy narozenin nebo cokoli výjimečného. Ať už vymyslíte cokoli, tatínek bude z tohoto dárku určitě nadšený. Fotografie vám připomenou všechny ty radostné chvíle, které jste společně prožili.

Fotoobraz – exkluzivní dárek pro tatínka. Vytvořit jej je nesmírně snadné a celý proces vám zabere jen pár minut. Vyberte fotografii, která se bude tatínkovi nejvíce líbit, nahrajte ji do programu a odešlete objednávku. Fotoobraz se stane perfektním doplňkem tatínkovy domácnosti.

Fotokalendář – dárek pro tatínka přímo od srdce, který mu bude zpříjemňovat každičký den po celý rok. Skvělá volba v případě, že nemáte moc fotek. Na rozdíl od fotoknihy, k jejíž tvorbě potřebujete alespoň 25 fotografií, si u kalendáře vystačíte s 13 snímky. V kalendáři navíc můžete zvýraznit dny, které jsou pro vašeho tatínka důležité – třeba narozeniny ostatních členů rodiny či jiné významné události.

Taky váš tatínek ráno nevstane z postele bez pořádného plánu na celý den? Darujte mu diář! Ten může být jedinečný nejen originální fotografií na deskách, ale také tím, že může začínat kterýmkoli dnem a měsícem. Diář totiž neobsahuje žádná data – ta si můžete vyplnit dle potřeby.

Dejte tatínkovi zápisník, který bude jediný svého druhu na celém světě. Od ostatních se bude odlišovat na první pohled originální fotografií přímo na deskách. Pro tento účel se skvěle hodí třeba společná fotografie vás s tatínkem. Kamkoli cesta tatínka zavede, tam budete moct být spolu.

Bydlí váš tatínek daleko od vás? Přiložte k dárkovému balíčku personalizovanou pohlednici, kterou sami vytvoříte ze svých fotografií. Jistě tatínka potěší mnohem víc než ta nejvybroušenější SMS.

Podívejte se, co vytvářejí naši zákazníci

Tipy profesionálního fotografa při tvorbě fotoknihy

Fotografové doporučují:

  • Jednou z nejčastějších otázek, se kterými se setkávám v souvislosti s vytvářením fotoknihy, je ta, zda zvolit matné nebo lesklé stránky. Osobně preferuji matné. Ale vždy se ptám, jaký typ fotografií má tazatel raději. Lesklé, nebo matné? Klasické fotografie jsou totiž podobné jako stránky fotoknihy.
  • U společnosti ZOOMBOOK můžete své fotoknihy vyplnit nejen fotografiemi, ale také textem! Tak proč toho nevyužít? Když vytvářím fotoknihu z cest, vždycky ke snímkům doplním názvy míst, která zachycují.
  • Nebojte se experimentovat s velikostí fotografií ve fotoknize. Okořeňte ji velkoformátovými fotografiemi. Nezapomeňte však k tomuto účelu vybírat jen snímky v té nejvyšší kvalitě, aby zůstaly krásně ostré.
  • Na sousedící stránky vložte fotografie v podobných barvách nebo pořízené během jednoho focení. Fotokniha tak bude působit harmoničtěji.
  • Při tvorbě fotoknihy se nezaměřujte jen na lidi a jejich obličeje. Zpestřete svou fotoknihu makrofotografiemi, přírodou, okolím… Tyto fotografie pomáhají lépe navodit náladu, atmosféru a pohodu.

Cenová kalkulačka

Zjistě cenu fotoknihy snadno a rychle