Překvapte své prarodiče exkluzivním dárkem!

Z lásky připraveným vámi samými

Fotokniha je jedinečným a osobním dárkem pro vaše prarodiče. Jen těžko si dokážete představit, kolik emocí vyvolá, když dědeček s babičkou začnou listovat knihou plnou fotografií svých dětí a vnoučat. Garantujeme vám, že se bude jednat o nejčtenější knihu v domácnosti. Jak říkají sami prarodiče: „Kdykoli fotoknihou listujeme, pokaždé objevíme něco nového, čeho jsme si do té doby nevšimli."

Stěny domácnosti prarodičů budou s vašimi fotografiemi hned veselejší. Darujte jim fotoobraz! Ten se stane elegantním doplňkem a současně milým dárkem.

Tento dárek si bezesporu najde v domácnosti své čestné místo. Fotokalendář z vlastních fotografií můžete doplnit o významná výročí: narozeniny dětí, vnoučat, pravnoučat a dalších blízkých.

Taky si vaši prarodiče rádi všechno zapisují? Pak nemůžete vymyslet o mnoho lepší dárek, nežli je zápisník. Takový, do kterého bude radost psát. Jak se o to postarat? Ozdobte jeho desky fotografií dětí či vnoučat.

I taková drobnost dokáže nesmírně potěšit. Překvapte dědečka nebo babičku psaním, ve kterém se bude skrývat pohlednice s vaší společnou fotografií a milým přáním.

Podívejte se, co vytvářejí naši zákazníci

 

Příběhy našich zákazníků

Zákazník doporučuje ZOOMBOOK:

„Když se rodičů nebo prarodičů zeptáme, co by chtěli za dárek, často slyšíme následující odpověď:

‚My nic nepotřebujeme. Stačí, když přijdete na návštěvu.‘

Když ale s sebou přineseme fotoknihu ZOOMBOOK, rázem je nám podle úsměvů a emocí jasné, že tohle je ten nejlepší dárek – protože jsou v něm uchované ty nejvzácnější vzpomínky.“

Cenová kalkulačka

Zjistě cenu fotoknihy snadno a rychle