6 nápadů na uchování vzpomínek z cest

Přetavte nejveselejší záběry na produkty, které vám budou zpříjemňovat každý den!

Máte spoustu fotografií ze svého výletu? Nepochybujeme o tom, že každá z nich je překrásná a že byste je ideálně všechny chtěli ukázat ostatním. Nelámejte si hlavu s jejich přebíráním, protože všechny můžete snadno a pohodlně vložit do fotoknihy – na každou stránku můžete nahrát několik fotografií a stránek máte k dispozici až 120.

Chcete své snímky z cest schovat do luxusní fotoknihy? Pak je PRÉMIOVÁ fotokniha vaše jasná volba. Vyznačuje se výjimečnou kvalitou, živými barvami a luxusním nádechem, který udělá dojem na každého. Tyto knihy vyrábíme s využitím technologie „layflat“, která umožňuje knihu rozevřít na 180 stupňů – tedy úplně naplocho. Díky tomu můžete bez problémů umístit jednu fotografii přes dvě stránky, aniž byste přišli o jediný detail. Na takovém „plátně“ se budou vaše panoramatické snímky přírodní či městské džungle vyjímat naprosto skvěle.

Máte nějakou obzvláště oblíbenou fotografii ze svých cest? Třeba je to fotografie z pobřeží moře nebo jiného přírodního zákoutí. Nebo raději dáváte přednost městské džungli? Vyberte si snímek, který nejvíce zkrášlí některou ze stěn vašeho domova!

Dalším způsobem, jak si na dlouho uchovat vzpomínky z cest, je fotokalendář. Ten vám umožňuje rozmístit fotografie z cest hned na 12 stránkách, plus titulní straně. Své zážitky si budete moct připomínat po celý rok – obzvláště pak na začátku měsíce, kdy budete otáčet na další stránku. Do svého personalizovaného kalendáře si můžete také doplnit významná data, jako jsou narozeniny, výročí nebo plány na další cesty!

Vytvořte si veselý diář se svým oblíbeným snímkem na deskách. Třeba to bude fotografie z vašeho oblíbeného místa v přírodě? Nebo snímek zachycující některý z příjemných zážitků s rodinou či kamarády? Ať tak či onak, diář s vlastní fotografií vám zlepší náladu každý den!

Odlište se od ostatních unikátním zápisníkem – nemusí to být jen díky mistrovskému záběru z vašich cest na deskách, ale třeba také díky moudré frázi, která pro vás bude každodenní motivací.

Podívejte se, co vytvářejí naši zákazníci

Jak naši zákazníci vytvářejí své produkty?

Pár nápadů na fotoknihy z cest:

 • Z každé cesty si můžete vytvořit zvláštní fotoknihu – a na desky napsat datum a destinaci. Je příjemné připomenout si pouhým pohledem na desky fotoknihy, kam a kdy jste zavítali.
 • Můžete si vyrobit také fotoknihu shrnující události uplynulého roku, ve které bude pár stránek věnovaných cestování. S odstupem času se budete při listování takovou knihou skvěle bavit a připomenete si, kde a kdy jste s kým co zažili.
 • Fotokniha z více cest – skvěle se hodí v případě, že jste cestovali třeba několik měsíců. Další skvělý způsob, jak zachytit nezapomenutelné okamžiky z cest!

Pár nápadů na fotoobraz z cest:

 • Jedna fotografie na jeden fotoobraz. Věnujte pozornost barvám, aby fotoobraz ladil s interiérem vašeho domova.
 • Kombinací různých formátů větších a menších fotoobrazů můžete vytvořit krásnou kompozici. Je to skvělá alternativa pro všechny, kdo chtějí ozdobit velkou stěnu.
 • Koláž z několika fotografií na jednom fotoobrazu – hodí se zejména tehdy, když se nemůžete rozhodnout, která fotografie je ta nejlepší, ale na stěně máte místo jen pro jeden obraz.

Fotokniha, nebo fotoalbum?

 • Tvorba fotoknihy vás vyjde levněji. Nejoblíbenější volba našich zákazníků: Fotokniha 20×20 cm s měkkými deskami, matné stránky, 24 stran. Tuto fotoknihu si můžete koupit se slevou 20% za pouhých 192 Kč. Cena průměrného fotoalba formátu 10×15 cm je se pohybuje mezi 70 a 100 Kč. Obvykle do něj umístíte 100 fotografií. Tisk 100 fotografií vás vyjde na 329 až 490 Kč. Za album i fotografie tak dohromady zaplatíte 399 až 590 Kč.
 • Do fotoknihy se vejde mnohem více fotografií – na stránce totiž nemusí být jen jedna, ale třeba 4, 6, 9 i více. Nemusíte si lámat hlavu nad tím, která fotografie je nejhezčí, do fotoknihy můžete vložit všechny své favority. Fotokniha o 24 stránkách pojme 25, ale třeba také více než 250 fotografií.
 • Do fotoknihy můžete vkládat fotografie různých velikostí a formátů. Můžete si s nimi pohrávat, improvizovat a nechat průchod své kreativitě – některé fotografie roztáhnete přes celou stránku, jiné necháte naopak malé.
 • Fotokniha je tenčí a lehčí než klasické fotoalbum, takže zabere méně místa.
 • Vytvořit fotoknihu je snazší – veškerý obsah si můžete připravit na telefonu nebo na počítači, nemusíte trávit čas lepením nebo ručním zakládáním fotografií.
 • Fotoknihu taky můžete snáze vyzdobit pestrým pozadím či ilustracemi. Ano, fotoalbum také můžete zkrášlit samolepkami a připsat popisky, rozhodně vám to však zabere více času než vytvořit fotoknihu. V neposlední řadě pak musíte připočítat cenu samolepek a dalších dekorativních prvků. V našem programu za ozdoby nic neplatíte.