O nás

Kdo jsme?

Jsme tady, abychom vám pomohli uchovat vaše vzpomínky a zvěčnit ty nejvýznamnější životní okamžiky. A to co možná nejlépe – tím, že vaše fotografie proměníme ve fotoknihu, fotoobraz či jiný produkt. Už jste zažili tu radost z toho, že si můžete kdykoli znovu připomenout ty nejkrásnější okamžiky, podělit se o ně s ostatními a doslova se jich dotknout? Pokud ano, víte, jak výjimečný pocit to je. A pokud ne, můžeme vám upřímně sdělit, že si ten pocit zamilujete a budete chtít vytvářet další a další produkty. Brzy zapomenete, jaké to bylo jen tak bez větších emocí zběžně procházet fotky na mobilu.

Pár slov o nás:
  • Jsme zde pro vás již od roku 2009
  • Doporučuje nás 9 z 10 zákazníků
  • S důvěrou se na nás obrátilo již přes 2,5 miliónu lidí
  • Společnost ZOOMBOOK působí především v Litvě, Lotyšsku, Estonsku, České republice a Nizozemsku. Produkty však doručujeme i do dalších evropských zemí.
Proč zvolit právě nás?

Nabízíme vám náš vlastní sofistikovaný editor, který si můžete vyzkoušet nejen na počítači, ale také na telefonu. Editor neustále vylepšujeme tak, aby jeho používání bylo co nejjednodušší a všechny produkty jako fotoknihy, fotoobrazy, fotokalendáře, pracovní kalendáře, poznámkové bloky, plakáty či pohlednice jste si mohli vytvořit co možná nejpohodlněji. Ceníme si vašeho názoru a vítáme vaše návrhy a připomínky. Díky nim se dozvídáme, co bychom měli v rámci budoucích vylepšení přidat nebo změnit.

K výrobě našich produktů využíváme nejmodernější tiskové technologie, které jsou zárukou maximální kvality každého vytištěného produktu. Na výrobě vašich jedinečných produktů se však podílejí nejen špičkové tiskařské stroje, ale také naši šikovní zaměstnanci. Ti jsou nedílnou součástí komplexního výrobního procesu a starají se o to, abyste se pokaždé mohli těšit z těch nejlepších výsledků.

Co se skrývá za názvem ZOOMBOOK?

ZOOMBOOK je projekt společnosti BALTO trader UAB založené v roce 2009 a v současné době působící v Litvě, Lotyšsku, Estonsku, České republice a Nizozemsku. BALTO trader UAB má hlavní sídlo v Litvě a patří do skupiny BALTO Group, která je jedním z největších výrobců knih v pobaltí. Každý měsíc vyrobí více než 800 000 knih ve špičkové kvalitě pro renomovaná litevská i zahraniční nakladatelství, mezi něž patří například Bonnier Books, Gyldendal a další. Společnost BALTO své služby poskytuje v Norsku, Dánsku, Finsku, Švédsku, Spojeném království, Německu, Nizozemsku a řadě dalších zemí po celém světě.