Poklepáním myši editujte
Ťukněte sem pro editaci

Klasická fotokniha ze křtu

Křest je jedinečná a výjimečná rodinná událost. Vytvořte si fotoknihu s těmi nejlepšími snímky ze křtu!

Tento typ fotoknihy je mezi našimi zákazníky velmi oblíbený. Tolik překrásných fotografií, na kterých jsou všichni pěkně oblečení a mají úsměv od ucha k uchu… ty si prostě nezaslouží zůstat schované v telefonu nebo počítači. Naše fotoknihy představují perfektní a elegantní řešení, jak na jednom místě uchovat ty nejkrásnější okamžiky.

Když naši zákazníci hledají něco unikátního, zvolí si často právě tyto fotoknihy. Fotoknihy ze křtu působí luxusně a jsou ideálním dárkem, který na prarodiče a kmotry zaručeně udělá dojem.

Cenová kalkulačka

Zjistě cenu fotoknihy snadno a rychle


Jak vytvořit perfektní fotoknihu ze křtu?

Použít můžete nejen fotografie od profesionálního fotografa, ale také fotky ze svého telefonu. Uspořádejte snímky chronologicky za sebou a vytvořte z nich příběh. U fotoknihy záleží zejména na následujících věcech:

Příprava na křest a slavnostní oděv

Některou z prvních stránek vyhraďte pro oděv na křtiny, boty, svíčku a další doplňky – poslouží jako úvod do historie křestního obřadu. Tuto stránku můžete také doplnit o duchaplný citát nebo přání pro miminko. Na následující stránky umístěte fotografie rodičů a kmotrů, jak připravují dítě na obřad. Během procesu přípravy fotograf může pořídit zajímavé a vtipné snímky – například, jak si dítě hraje s ponožkou nebo zkoumá kmotřenčin náhrdelník.

Samotný křest

Několik stránek musí neodmyslitelně patřit fotografiím z kostela. Nejdůležitějším okamžikem je křtění vodou z křtitelnice. Pokud máte tento okamžik zachycen profesionálním fotografem, věnujte snímku rovnou celou stránku. Jestliže jste obřad fotili na telefon, vložte na stránku několik fotografií s různými výrazy dítěte.

Společné focení účastníků

Tyto fotografie se s odstupem času těšívají největší oblibě – obzvláště tehdy, jestliže se jedná o momentky zachycují zajímavé okamžiky nebo doplňky. Fotografie, na kterých všichni jen staticky pózují, nikoho moc neberou. Společného focení se většinou účastní všichni hosté, proto se nebojte věnovat pár stránek také jejich fotografiím. Dobrý nápad je vložit 3 až 4 fotografie na stránku. Po nějaké době si jistě budete chtít zavzpomínat, kdo se této sváteční události zúčastnil, jak byl kdo oblečený apod.

Oslava po křtu

Fotoknihu ze křtu uzavřete snímky ze závěrečné oslavy. Snažte se vybrat takové fotografie, ze kterých je zřejmé, o jak slavnostní a radostnou událost se jednalo. Zdokumentujte zaujaté konverzace hostů u stolů, nespoutaný tanec, veselé hry nebo cokoli dalšího vás napadne.

Desky fotoknihy ze křtu

Fotoknihám ze křtu náramně sluší desky z umělé kůže a personalizované desky. Zvolíte-li personalizované desky, doporučujeme vám vybrat si jednu fotografii, která se vám nejvíce líbí, a tou vyplnit celé pozadí. Může se jednat o fotku celé rodiny nebo třeba jenom samotného dítěte ve slavnostních šatech. Pamatujte, že méně je více – proto se nesnažte na deskách míchat příliš mnoho fotek dohromady.

Ilustrace a pozadí

Výhodou produktů ZOOMBOOK je, že si je můžete uzpůsobit přesně podle svých představ. Někteří lidé mají rádi minimalizmus, jiní zase preferují divočejší barvy. Zvolte si svůj vlastní styl. Rozhodně se však nemusíte bát použít pestrobarevné ilustrace či výrazná pozadí. Na rozdíl od fotoknihy ze svatby nebo výročí prarodičů si u fotoknihy ze křtu můžete dovolit být i trochu infantilní – například fotoknihu doplnit dětskými ilustracemi nebo obrázky.

Připravujete se na křest?

Produkty ZOOMBOOK vám pomůžou vdechnout vašim kreativním nápadům život!

Předejte svým blízkým a přátelům pozvánky na tuto slavnostní událost. Se ZOOMBOOKEM je vytvoříte snadno.

Milý dárek jako památka na křest. Vytvořte si svůj vlastní unikátní design s libovolnou grafikou a texty! Do této knihy je možné vepisovat přání i lepit fotografie. Doporučujeme fotoknihu s matnými stránkami. Pokud nemáte na vytváření moc času, můžete použít některou z našich šablon.

Podívejte se, co vytvářejí naši zákazníci